دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حریم خصوصی پرتال استانداری اصفهان

 

مختصری از چیستی و اهداف بیانیه حریم خصوصی:

ما به اطلاعات شخصی هر فرد احترام می گذاریم چرا که بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. معتقدیم حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌های جاری خواهد شد.

هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد.

موارد قانونی در رابطه با حریم خصوصی:

استانداری اصفهان بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/11/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران آن وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می‌کند، دریافت نموده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می‌نماید.

هدف از گرفتن برخی اطلاعات:

اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه قبلی، با فرد یا موسسه دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

فناوری‌های به کار گرفته شده در دریافت اطلاعات:

پرتال استانداری اصفهان جهت جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف کوکی استفاده می‌کند. کوکی، حجم کوچکی از اطلاعات است، که معمولاً بر روی دیسک سخت و یا در مواردی بر روی حافظه موقت کامپیوتر شما از جانب سرویس‌دهنده نوشته می‌شود. از آنجایی که کوکی‌ها فاقد هرگونه داده‌ای جهت اجرای فرامین و کدهای کامپیوتری است، ناقل ویروس‌های کامپیوتری نبوده و لذا نمی‌تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده سازد. همچنین کوکی به کار گرفته شده در این سایت، قابلیت کشف و ثبت نشانی پست الکترونیکی شما را ندارد.

چه اطلاعاتی از کاربران ثبت خواهد شد؟

نشانی IP هر کاربر ثبت خواهد شد که به ما کمک می‌کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس‌دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

 

تاریخ به روز رسانی: 1399/02/13
تعداد بازدید: 13448
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.