فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/05/25 فرماندار شهرستان آران و بیدگل خبرداد: آغاز طرح مطالعاتی منطقه یحیی آباد با اختصاص بودجه 485 میلیون تومانی وزارت راه و شهرسازی
فرماندار شهرستان آران و بیدگل خبرداد: آغاز طرح مطالعاتی منطقه یحیی آباد با اختصاص بودجه 485 میلیون تومانی وزارت راه و شهرسازی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در حاشیه نشست بازآفرینی شهری این شهرستان، یکی از فرصت های خوب دولت دوازدهم در شهرستان آران و بیدگل را بازآفرینی شهری منطقه یحیی آباد ذکر و از آغاز طرح مطالعاتی در این منطقه با اختصاص بودجه 485 میلیون تومانی وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در حاشیه نشست بازآفرینی شهری این شهرستان، یکی از فرصت های خوب دولت دوازدهم در شهرستان آران و بیدگل را بازآفرینی شهری منطقه یحیی آباد ذکر کرد.

وی از آغاز مطالعات منطقه یحیی آباد با اختصاص بودجه حدود 485 میلیون تومانی توسط وزارت راه و شهرسازی خبر داد و افزود: با تغییر نمایندگی منطقه یحیی آباد از اداره منابع طبیعی به راه و شهرسازی می توانیم طرح های شهری را برای مردم این منطقه تعریف کنیم و با ایجاد زیرساخت های شهری شاهد خدمت رسانی مطلوب تر از سوی دستگاههای اجرایی برای آنان باشیم.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از تغییر نمایندگی حدود 27 هکتار از اراضی منطقه یحیی آباد از منابع طبیعی به راه و شهرسازی خبرداد و اضافه کرد: امیدواریم  مشکل 111 هکتار اراضی فاقد سند آن منطقه نیز با تغییر نمایندگی رفع شود.

 
 

وی خدمات دستگاههای اجرایی شهرستان آران و بیدگل، نظیر صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، شبکه بهداشت و درمان و شهرداری آران و بیدگل در منطقه یحیی آباد را خواستار شد.

دکتر بایبوردی به خدمات دو ماه گذشته شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل در منطقه یحیی آباد اشاره کرد و گفت: با همکاری بسیج پزشکان و استقرار پزشکان متخصص در این منطقه بالغ بر هزار فریم عینک رایگان به مردم آن منطقه اهدا و همچنین درمانهایی در حوزه های دندانپزشکی، گوش و حلق و بینی و فشار خون به صورت رایگان برای مردم منطقه یحیی آباد انجام شد.

وی همچنین به ارائه خدمات آموزشی در منطقه یحیی آباد اشاره کرد و گفت: طی هفته های آینده کلنگ احداث یک باب مدرسه 6 کلاسه در زمینی به مساحت هزار متر مربع انجام می شود.

رئیس ستاد بازآفرینی شهری شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: این مدرسه در زمینی که توسط خیّر واگذار شده است به صورت مشارکتی توسط خیّر و دولت احداث می شود.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal