فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/05/27 فرماندار شهرستان آران و بیدگل: یکی از ماموریت های دولت دوازدهم، ارتقای نظام آموزش و پرورش و پیوند به نظام علم و فناوری موجود در مراکز آموزش عالی شهرستان آران و بیدگل، استان اصفهان و کشور است
فرماندار شهرستان آران و بیدگل: یکی از ماموریت های دولت دوازدهم، ارتقای نظام آموزش و پرورش و پیوند به نظام علم و فناوری موجود در مراکز آموزش عالی شهرستان آران و بیدگل، استان اصفهان و کشور است فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: یکی از ماموریت های دولت دوازدهم، ارتقای نظام آموزش و پرورش و پیوند به نظام علم و فناوری موجود در مراکز آموزش عالی شهرستان آران و بیدگل، استان اصفهان و کشور است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه  شورای آموزش و پرورش این شهرستان با تبریک کسب رتبه های برتر کنکور دانش آموزان شهرستان در آزمون سراسری سال جاری گفت: این موفقیت مرهون تلاش های معلمان، دانش آموزان، خانواده آنان و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل است.

وی در این نشست علم و دانش را منشأ قدرتمند تولید ثروت و رفاه در کشور و شهرستان آران و بیدگل برشمرد و افزود:  نوآوری یکی از اصلی ترین محرک های رقابت پذیری در همه عرصه هاست.

وی با بیان اینکه دولت مکلف است برای ایجاد تحول در نظام تعلیم و تربیت، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را اجرا کند، گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با 8 فصل در آذر ماه 1390 توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده و مهمترین هدف آن کیفی سازی تعلیم و تربیت است.

دکتر بایبوردی گفت: یکی از ماموریت های فرمانداری شهرستان آران و بیدگل ارتقای نظام آموزش و پرورش و پیوند به نظام علم و فناوری موجود در مراکز آموزش عالی و دانشگاههای این شهرستان است.

وی در این نشست از احداث یک باب مدرسه 6 کلاسه در منطقه یحیی آباد پس از اخذ مجوزهای لازم از مراکز ذیربط اداری خبر داد و افزود: طی هفته های آینده کلنگ احداث این مدرسه در زمینی به مساحت هزار متر مربع در یحیی آباد به زمین زده می شود.

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل اضافه کرد: این مدرسه در زمینی که توسط خیّر واگذار شده است به صورت مشارکتی توسط خیّر و دولت احداث می شود.

تعداد بازدید: 42
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal