فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/05/27 همزمان با سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل با تعدادی از آزادگان و خانواده های شهید آزاده دیدار کرد
همزمان با سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل با تعدادی از آزادگان و خانواده های شهید آزاده دیدار کرد دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با حضور در منزل تعدادی از آزادگان و خانواده های شهید آزاده با آنان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با حضور در منزل تعدادی از آزادگان و خانواده های شهید آزاده با آنان دیدار کرد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این دیدار، این شهرستان را شهرستانی دین مدار و شهیدپرور نام برد و افزود: تقدیم 842 شهید والامقام، 1351 جانباز معزز، 64 آزاده سرافراز و 5 هزار رزمنده گرانقدر 8 سال دوران دفاع مقدس برگ زرینی بر افتخارات ایثارگری شهرستان آران و بیدگل است.

وی استقامت خانواده های معظم شهدا و صبر آزادگان و ایثار جانبازان را درس بزرگ و تاریخی برای مسئولان ذکر کرد و افزود: در این بین، خانواده های معظم آزادگان شهید سالها در فراق دیدار با رزمنده غیور خود که در اردوگاه های دشمن بعثی اسیر بودند چشم انتظاری کشیدند و صبر پیشه کردند.

دکتر بایبوردی صبر و صلابت این خانواده ها را ستودنی دانست و خاطرنشان کرد: آزادگان شهید سرافراز سفرای صبر و استقامت در تاریخ دفاع مقدسند.

وی توسعه و پیشرفت فعلی کشور ایران و شهرستان آران و بیدگل را مرهون مجاهدت و ایثار شهدا، رزمندگان، جانبازان و آزادگان این کشور و شهرستان نام برد و گفت: خانواده های معظم آزادگان با استقامت و صبوری خود اجری بی پایان در پیشگاه خداوند دارند.

گفتنی است فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در منزل آزاده شهید حسین دهقانیان در آران و بیدگل و آزاده شهید جعفر مکاری در نوش آباد با خانواده آنان دیدار و از نزدیک با آنها گفتگو کرد.

وی همچنین با حضور در منزل آزادگان سرافراز محمد جواد قندی، حسین داروغه و قدمعلی نوری در بخش کویرات و شهر ابوزیدآباد و آزاده سرافراز احسان ایماندوست در نوش آباد با آنان دیدار کرد.


تعداد بازدید: 40
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal