فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/05/28 فرماندار شهرستان آران و بیدگل : مدیران سازمانهای مردم نهاد این شهرستان با روحیه پرسش گری و مطالبه گری در اعتمادسازی و مشارکت امور اجتماعی گام بردارند
فرماندار شهرستان آران و بیدگل : مدیران سازمانهای مردم نهاد این شهرستان با روحیه پرسش گری و مطالبه گری در اعتمادسازی و مشارکت امور اجتماعی گام بردارند فرماندار شهرستان آران و بیدگل در گردهمایی سازمان های مردم نهاد این شهرستان با تبریک 22 مردادماه؛ روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی گفت: مدیران سازمانهای مردم نهاد این شهرستان با روحیه پرسش گری و مطالبه گری در اعتمادسازی و مشارکت امور اجتماعی گام بردارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در گردهمایی سازمان های مردم نهاد این شهرستان با تبریک 22 مردادماه؛ روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی گفت: تشکل های غیر دولتی و سازمان های مردم نهاد، عاملان و حاملان حضور و مشارکت حداکثری مردم در امور غیر حاکمیتی هستند.

وی در این نشست خواستار تشکیل خانه سازمان های مردم نهاد شهرستان آران و بیدگل برای هم فکری و هم اندیشی بیستر مسئولان سازمان های مردم نهاد این شهرستان شد و افزود: مسئولان سمنها باید با ارائه راهکارها و ایده ها در اتحاد و انسجام بیشتر مردم و مسئولان و کاهش آسیب های اجتماعی تلاش کنند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با تاکید بر ایجاد تحرک اجتماعی و تقویت روحیه نشاط و امیدآفرینی سازمان های مردم نهاد شهرستان آران و بیدگل بیان داشت: مشارکت و حضور حداکثری مردم در تصمیمات به واسطه نقش آفرینی سازمانهای مردم نهاد اتفاق می افتد.

وی به نقش مهم سازمان های مردم نهاد شهرستان آران و بیدگل در تبدیل نظام دانایی به دارایی و توانایی گفت: سمن ها و تشکل های غیر دولتی این شهرستان نقش مهمی در توانمندسازی، اشتغال پایدار و کارآفرینی ایفا می کنند.

دکتر بایبوردی اذعان داشت: سازمان های مردم نهاد شهرستان آران و بیدگل با توجه به حوزه فعالیت خویش باید مشکل شناس بوده و قدرت حل مشکل را داشته باشند.

وی از مدیران سازمانهای مردم نهاد شهرستان آران و بیدگل خواست با روحیه پرسش گری و مطالبه گری در اعتمادسازی و مشارکت امور اجتماعی این شهرستان گام بردارند.

گفتنی است در این نشست مدیران سازمان های مردم نهاد شهرستان آران و بیدگل به تبیین دیدگاهها و نظرات و درخواستها و مشکلات حوزه فعالیت خود پرداختند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 39
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal