فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/06/21 دفاع مقدس، یکی از حساس ترین و بارزترین برهه حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
دفاع مقدس، یکی از حساس ترین و بارزترین برهه حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران علی محمد یوسفیان معاون فرماندار در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: یکی از حساس ترین و بارزترین برهه ی حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی، دوران 8 سال دفاع مقدس در حفظ نظام و حراست از کیان جمهوری اسلامی بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی محمد یوسفیان معاون فرماندار در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: یکی از حساس ترین و بارزترین برهه ی حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی، دوران 8 سال دفاع مقدس در حفظ نظام و حراست از کیان جمهوری اسلامی بود.

وی به تقارن هفته دفاع مقدس با ایام حزن و اندوه اباعبدالله الحسین(ع) و ماه محرم اشاره کرد و افزود: بایستی فرهنگ دفاع مقدس،فرهنگ رزمندگی و فرهنگ شهادت که منبعث از فرهنگ عاشورایی است به نحو خاصی برای اقشار مردم و بخصوص نسل جوان و نوجوان ما منتقل و دارای اثرگذاری باشد و این مهم، همواره مدنظر مقام معظم رهبری بوده است.

وی نگاه کلان به 8 سال دفاع مقدس با همه جزییات آن را برای برنامه ریزی آینده جوانان این روزگار مهم دانست و ادامه داد: دفاع مقدس، متعلق به همه اقشار و گروههای سیاسی است و نباید عده ای به بهانه ی دفاع مقدس ،میدان دار معادلات سیاسی شوند و عده ای دیگر را کنار بگذارند.

معاون فرماندار اظهار داشت: هفته دفاع مقدس ، هفته درس گرفتن برای همه هم وطنان و هفته درس آموزی برای دشمنان نظام است و باید بدانند ایران امروز بیش از هر زمان دیگری مقتدرتر و پایدارتر است و اجازه نخواهد داد کسی به حریم کشورمان نزدیک شود.

شایان ذکر است برنامه های پیشنهادی و اجرایی بزرگداشت هفته دفاع مقدس شامل غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا در روز پنجشنبه 5 مهرماه و ششمین روز از هفته دفاع مقدس، طنین زنگ مقاومت در اولین روز از بازگشایی مدارس، سخنرانی فرماندهان دفاع مقدس در مدارس، دیدار نیروهای مسلح با امام جمعه،برگزاری نمایشگاههای مختلف، دیدار با خانواده معظم شهدا و تجلیل از ایثارگران مطرح شد.

31 شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است و از 31 شهریور تا 6 مهر ادامه دارد.

 
 
تعداد بازدید: 47
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal