فرمانداری اصفهان
خانه
1397/11/30 سرپرست  فرمانداری اصفهان گفت : به یقین،از اقتدا به منش بزرگ حضرت ام البنین ، بی‌بدیل‌ترین حماسه‌های مهربانی و فداکاری در ساحت ایمان مادران و همسران شهدای ایران اسلامی نقش بسته است .
سرپرست فرمانداری اصفهان گفت : به یقین،از اقتدا به منش بزرگ حضرت ام البنین ، بی‌بدیل‌ترین حماسه‌های مهربانی و فداکاری در ساحت ایمان مادران و همسران شهدای ایران اسلامی نقش بسته است . همزمان با سالروز تکریم مادران و همسران شهدا فریبرز امیری سرپرست فرمانداری اصفهان در پیامی روز تکریم مادران و همسران شهدا تبریک گفت . متن پیام به شرح ذیل میباشد :

سرپرست فرمانداری اصفهان گفت : به یقین،از اقتدا به منش بزرگ حضرت ام البنین ، بی‌بدیل‌ترین حماسه‌های مهربانی و فداکاری در ساحت ایمان مادران و همسران شهدای ایران اسلامی نقش بسته است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ؛ همزمان با سالروز تکریم مادران و همسران شهدا فریبرز امیری سرپرست فرمانداری اصفهان در پیامی روز تکریم مادران و همسران شهدا تبریک گفت . متن پیام به  شرح ذیل میباشد :

بسمه‌تعالی
عزتی بزرگ است؛عارف به حق اهل بیت علیهم السلام بودن.
فضیلتی بی‌مانند است؛عزیزتر از جان را در راه حمایت از ولایت، نثار کردن.
این وصفی ازمرام حضرت ام‌البنین است. بانویی که ازشکیب در شهادت همسر و پسران خود، مفتخر به صبرجمیل شد و در ادای دین به شرف اسلام در زمره بخشنده‌ترین مادران و فداکارترین همسران قرار گرفت.
به یقین،از اقتدا به منش بزرگ این بانوی عظیم الشأن، بی‌بدیل‌ترین حماسه‌های مهربانی و فداکاری در ساحت ایمان مادران و همسران شهدای ایران اسلامی نقش بست تا عقل از فهم این عاشقی سرافکنده شود و دل در بلندای این مهرورزی، سرافراز شود.
شایسته است سالروز وفات حضرت ام‌البنین را مجالی برای تکریم مادران و همسران شهدا برشماریم و با بازخوانی نقش عظیم این بانوان مؤمن در سیر تاریخ از صدر اسلام تا امروز، جایگاه رفیع ایشان را گرامی داریم.

فریبرز امیری

سرپرست فرمانداری اصفهان

 

تعداد بازدید: 20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal