دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/07/19 رئیس شورای تأمین استان پشت میز رئیس کلانتری 14 اصفهان
رئیس شورای تأمین استان پشت میز رئیس کلانتری 14 اصفهان
دکتر محسن مهرعلیزاده در آخرین روز از هفته نیروی انتظامی با حضور در کلانتری 14 واقع در خیابان بزرگمهر با اهدای گل از فرمانده و پرسنل انتظامی حاضر در کلانتری مذکور تقدیر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ دکتر مهرعلیزاده در این بازدید ضمن تبریک هفته ی نیروی انتظامی، اظهارداشت: حضور و حتی لباس نیروی انتظامی آرامش دهنده و در عین حال بازدارنده است.
وی با بیان اینکه کلانتری ها نقطه اتصال بدنه ی مردم به مقوله ی امنیت و قضاهستند، افزود: نقطه ی عملیاتی مبارزه با باندها و ارازل و اوباش نیز این نهاد می باشد.
مهرعلیزاده افزود: پلیس فقط ضابط قانون نیست بلکه عامل صلح و سازش مردم در رفع اختلافات نیز می باشد.
محسن مهرعلیزاه خاطر نشان کرد: امروز نیروی انتظامی تمامی جنبه های یاد شده را دارد و از طرفی امید و امین مردم و مایه ی احساس امنیت مردم می باشد.
استاندار اصفهان یادآور شد: نوع برخورد نیروی انتظامی با پدیده های اجتماعی در سالهای اخیر بسیار خوب و مبتنی بر آوردهای دینی و علمی بوده است.
سرهنگ حسین زاده نیز در این بازدید حضور استاندار را مایه ی دلگرمی بیشتر جان برکفان انتظامی برشمرد و اظهارداشت: کلانتری ها یک نیروی انتظامی کوچک هستند که بیشتر ماموریت ها را در واحد کوچک انجام می دهند.
وی شعار کلانتری ها را الصلح خیر برشمرد و افزود: کلانتری ها با آموزه های دینی سعی در کاهش اختلافات مردمی و ایجاد صلح و سازش دارند.
حسین زاده با بیان اینکه در شهر اصفهان 22 کلانتری فعالیت می کنند؛ افزود: در طرح مکنا بسیاری از این کلانتری ها مورد بازسازی قرار گرفتند چرا که شکل ظاهری کلانتری ها در ایجاد امنیت می تواند موثر باشد.
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان نیز حضور استاندار اصفهان در این کلانتری را بسیار مغتنم برشمرد چرا که تاکنون سابقه نداشته است.

تعداد بازدید: 311
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal