دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/10/22 استاندار اصفهان در پیامی ولادت حضرت زینب علیهاالسلام و روز پرستار را تبریک گفت
استاندار اصفهان در پیامی ولادت حضرت زینب علیهاالسلام و روز پرستار را تبریک گفت
دکتر عباس رضایی در پیامی ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب (س)، از ایثارگری‌ها و زحمات شبانه‌روزی، بی‌وقفه و تلاش‌های مثال‌زدنی قشر خستگی‌ناپذیر و بی‌ادعای پرستاران تقدیر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری اصفهان، متن پیام دکتر عباس رضایی بدین شرح می باشد:
ولادت با سعادت اسوه صبر و پایداری، حضرت زینب علیهاالسلام بزرگ پرستار صحنه ی کربلا، به نام روز پرستار نامگذاری گردیده است تا صبر و استقامت این بانوی بزرگوار الگویی بزرگ برای این قشر زحمتکش باشد.
این روز فرصت مغتنمی است برای ارج نهادن به ایثار و مجاهدت قشر خدوم و زحمتکش پرستاران که با تأسی بر سیره حضرت زینب (س) و تلاش و تعهد همه جانبه در خدمت به بیماران و تسکین آلام آنان، همت می گمارند و بی‌شک خدمت در چنین حرفه مقدسی، توفیق و سعادتی بزرگ از جانب خداوند متعال است که همواره باید قدردان آن بود و به آن بالید.
شغل پرستاری از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت بشمار می رود، که در این راستا با توجه به مشکلات جامعه پرستاری لازم است مسئولین با تدابیر ویژه در جهت رفع این مشکلات اقدام نمایند تا ضمن تقویت روحی این قشر زحمتکش، بتوانند در کمال آرامش و بی هیچ دغدغه ای به انجام وظیفه خطیر خود بپردازند.
اینجانب ضمن تبریک میلاد باسعادت عقیله بنی هاشم، حضرت زینب (س)، از ایثارگری‌ها و زحمات شبانه‌روزی، بی‌وقفه و تلاش‌های مثال‌زدنی قشر خستگی‌ناپذیر و بی‌ادعای پرستاران که از هیچ تلاشی در خدمت به ارتقاء سلامت بیماران فروگذار نمی کنند، تقدیر و تشکر نموده و برای جامعه پرستاری و پزشکی استان آرزوی توفیق روز افزون از درگاه خداوند متعال را مسئلت می نمایم.
تعداد بازدید: 3007
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal