دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/11/11 با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان: طرح های عمرانی شهرستان کاشان به بهره برداری رسید
با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان: طرح های عمرانی شهرستان کاشان به بهره برداری رسید
کلنگ زنی و بهره برداری از سه طرح راهسازی و مسکن به ارزش یک هزار و 160 میلیارد ریال با حضور دکتر محمد اسلامی و مهندس غلامی و جمعی از مسوولان شهرستانی در کاشان آغاز شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، عملیات اجرایی ساخت بخشی از باند دوم جاده کاشان - برزک- موته با 14 کیلومتر طول با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آغاز شد که برای اجرای آن 170 میلیارد ریال اختصاص می یابد.
تکمیل محور دوبانده ارتباطی برزک - کاشان و حذف قوس های پی در پی و فاقد مشخصات هندسی ایمن و جلوگیری از تصادفات رخ به رخ در مسیر از جمله اهداف اجرای این پروژه است.
همچنین در سفر یک روزه دکتر محمد اسلامی و مهندس غلامی به شهرستان کاشان عملیات اجرایی طرح زیرگذر کاشان به طول یک هزار و 800 متر با پیش بینی اعتبار 750 میلیارد ریال آغاز شد که پیش بینی می شود این پروژه در مدت 2 سال اجرایی شود.
عملیات ساخت 238 واحد مسکن خیرساز کاشان نیز با حضور وزیر راه و شهرسازی و مهندس غلامی آغاز گردید و ساخت این واحدهای مسکونی با میانگین زیربنای 90 مترمربع، در مجموع 240 میلیارد ریال هزینه خواهد شد.
شایان ذکر است آیین کلنگ‌زنی 50 واحد مسکونی ویژه کم بینایان و نابینایان کاشان نیز با حمایت خیرین و با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، برگزار گردید.
گفتنی است وزیر راه و شهرسازی و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در بدو ورود به کاشان با حضور در گلزار شهدای گمنام واقع در ابتدای جاده شهرهای برزک و نیاسر با تقدیم گل و قرائت فاتحه ای به مقام والای شهدا ادای احترام نمودند.
تعداد بازدید: 78
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal