دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/11/16 با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار شد:  آیین افتتاح مسیر پروازی جدید قطر ایرویز به اصفهان
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار شد: آیین افتتاح مسیر پروازی جدید قطر ایرویز به اصفهان
آیین افتتاح مسیر پروازی جدید قطر ایرویز به اصفهان ب حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و قائم مقام شرکت هواپیمایی قطری برگزار گردید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، با حضور دکتر قاضی عسگر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و اشفاق جلال قائم مقام شرکت هواپیمایی قطری و جمعی از مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و اقامتی و فعالان گردشگری ، آیین افتتاح مسیر پروازی جدید قطری به عنوان چهارمین دروازه ورود به ایران برای قطر ایرویز در هتل عباسی برگزار گردید.
دکتر قاضی عسگر در این آیین اظهارداشت: اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگی گردشگری و صنایع دستی جمهوری اسلامی ایران است و این امر می تواند بسترساز توسعه توریسم و به ویژه توریسم سلامت بین اصفهان و دوحه باشد.
وی ضمن ابراز خرسندی و تبریک به مدیر عامل و قائم مقام شرکت هواپیمایی قطر برای انتخاب اصفهان، توسعه اقتصادی و گردشگری را با توجه به غنای فرهنگی ، تاریخی و هنری و نیز جاذبه ها و آثار برجسته تاریخی اصفهان را خواستار شد.
قائم مقام شرکت هواپیمایی قطر نیز ضمن تشکر فراوان از توجه، نگرش و حمایت مسئولین استان بر توسعه گردشگری از طریق این شرکت، بر معرفی زیباییهای اصفهان تاکید نمود.
مدیر عامل قطر ایرویز نیز در پیامی عنوان نمود که با وجود معماری باورنکردنی و بازارهای سنتی اصفهان برای راه اندازی چهارمین دروازه خود به ایران بسیار هیجانزده هستیم.
وی اظهارداشت: اصفهان نه تنها غوطه ور در تاریخ است بلکه میراث فرهنگی برجسته آن ، این شهر را به شهری زنده و پر جنب و جوش برای گردشگران بین المللی مبدل کرده است .
لازم به ذکر است هواپیمایی قطر یکی از برترین شرکت های هواپیمایی جهان است که از دوحه به بیش از 160 مقصد در سراسر جهان پرواز دارد. اولین پرواز هواپیمایی قطر از دوحه به اصفهان با یک فروند هواپیمای ایرباس 320 ، صبح روز دوشنبه 4 فوریه 2019 برابر با 15 بهمن 97 به فرودگاه شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست و جالب توجه اینکه یکی از خلبانان این پرواز از بانوان شایسته ایرانی است.این پرواز در هفته روزهای دوشنبه و جمعه از دوحه به اصفهان و بالعکس صورت خواهد گرفت.

تعداد بازدید: 75
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal