دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/11/17 با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان،  نمایشگاه دهه فجر و دستاوردهای انقلاب اسلامی  گشایش یافت
با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، نمایشگاه دهه فجر و دستاوردهای انقلاب اسلامی گشایش یافت
با حضور حیدر قاسمی، نمایشگاه دهه فجر و دستاوردهای انقلاب اسلامی در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان گشایش یافت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، حیدر قاسمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در آیین افتتاح نمایشگاه دهه فجر در اصفهان اظهارداشت: برخورداری از وحدت، هدف، انسجام و رهبری از جمله ویژگی‌های جامعه انقلابی است و در یک جامعه انقلابی، هدایت جامعه با استفاده از نوآوری، خلاقیت و حضور جوانان انجام می‌شود که در نهایت به پایداری انقلاب و استمرار فعالیت‌های آن می‌انجامد.
قاسمی با بیان اینکه امروز انقلاب با مشکلات و بدخواهی های متعددی روبروست، تصریح کرد: با نگاه به داشته ها، مشکلاتی که توسط دشمنان ایجاد می‌شود، از بین خواهد رفت.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان توجه به رهنمودهای رهبری را برای حفظ آرمان‌های انقلاب مهم و ضروری ارزیابی کرد و تاکید کرد: انقلاب اسلامی به خون شهیدان و ایثارگری‌های جانبازان و آزادگان و ایثارگران مدیون است و باید برای حفظ امنیت موجود تمام توان خود را به کار گیریم.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه به عنوان الگو و نماد است، تصریح کرد: در واقع پیام انقلاب و دستاوردها بسیار عظیم و گسترده است که در چنین شرایط و فضایی نمی گنجد و باید حوزه رسانه ای و اطلاع رسانی در این زمینه گسترده تر عمل کند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه باید هرچه وسیع تر و با اعتماد به نهادهای مدنی و اجتماعی از روابط بین مردم و حاکمیت بهره ببریم، تصریح کرد: بعد از چهل سال پیروزی انقلاب باید به کاستی و آسیب ها توجه داشته باشیم زیرا اگر هر نظامی به نقصان و کاستی توجه نداشته باشد نمی تواند پیشرفتی کسب کند.
گفتنی است نمایشگاه دهه فجر و دستاوردهای انقلاب اسلامی تا نوزدهم بهمن‌ماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا خواهد بود.
تعداد بازدید: 109
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal