دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/11/17 در ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی صورت گرفت: افتتاح پروژه های عمرانی؛ خدماتی و آموزشی شهرستان فریدون شهر با حضور استاندار اصفهان
در ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی صورت گرفت: افتتاح پروژه های عمرانی؛ خدماتی و آموزشی شهرستان فریدون شهر با حضور استاندار اصفهان
در سفر دکتر عباس رضایی به شهرستان فریدونشهر تعدادی از طرح های عمرانی و زیر بنایی شهرستان در بخش کشاورزی، آموزش و پرورش ، راه سازی ، آب و فاضلاب ، میراث فرهنگی و مخابرات افتتاح و کلنگ زنی شد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ در ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، دکتر عباس رضایی که به منظور بازدید از شهرستان فریدون شهر و افتتاح چند طرح عمرانی به این شهرستان سفر کرده بود، چهار پروژه عمرانی آب و فاضلاب منطقه فریدونشهر را با هزینه‌ای بالغ بر 650 میلیارد ریال افتتاح کرد.
با حضور استاندار اصفهان و مسئولان محلی در شهرستان فریدونشهر مدرسه 9 کلاسه‌ «سیده سارا روحانی» افتتاح گردید. این مدرسه 9 کلاسه‌ متوسطه‌ اول سیده سارا روحانی فریدون شهر در زمینی به مساحت2801 متر، با زیربنای650 مترمربع و با اعتبار 750 میلیون تومان ساخته شده است.
همچنین در ادامه ی سفر دکتر عباس رضایی به شهرستان فریدون شهر تعدادی از طرح های عمرانی و زیر بنایی شهرستان در بخش کشاورزی ، آموزش و پرورش ، راه سازی ، آب و فاضلاب ، میراث فرهنگی و مخابرات به شرح ذیل افتتاح و کلنگ زنی شد .
- افتتاح همزمان 4 سایت BTS شهرستان فریدونشهر با اعتباری بالغ بر 125000 میلیون ریال
- کلنگ زنی پرورش گوسفند نژاد اصلاح شده با اعتبار 40000میلیون ریال
- افتتاح خط انتقال و مخزن 2000 متر مکعبی شهر برف انبار با اعتباری بالغ بر 56000میلیون ریال
- افتتاح طرح پمپ بنزین شهر برف انبار با اعتباری بالغ بر8000میلیون ریال
- افتتاح و بهره برداری از بلوار شهید خدامراد یبلویی شهر برف انبار با اعتباری بالغ بر 11000 میلیون ریال
- بهره برداری از پکیچ فاضلاب مسکن مهر با اعتبار 10000میلیون ریال
- کلنگ زنی محیط بانی روستای چغیورت با اعتبار 5000میلیون ریال
- کلنگ زنی مجموعه گردشگری روستای چغیورت با اعتباری بالغ بر 150000میلیون ریال
- افتتاح پروژه های آبیاری تحت فشار با اعتباری بالغ بر 8000 میلیون ریال
همچنین دکتر عباس رضایی در بدو ورود به شهرستان با حضوردر گلزار شهدای فریدونشهر به مقام شامخ شهدای سرافراز ادای احترام نمود. استاندار اصفهان در ادامه در منزل شهید دهقان حضور پیدا کرد و با خانواده آن شهید والامقام دیدار و آن عزیزان را مورد تفقد قرار دادند.
همچنین استاندار اصفهان در پایان برنامه ها از کار خانه تن ماهی خوشگوار فریدونشهر بازدید نمود.
تعداد بازدید: 2812
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal