دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/11/18 با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان؛  4 پروژه گردشگری و درمانی در شهرستان آران و بیدگل به بهره برداری رسید
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان؛ 4 پروژه گردشگری و درمانی در شهرستان آران و بیدگل به بهره برداری رسید
در ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور دکتر قاضی عسگر، 4 پروژه گردشگری و درمانی در شهرستان آران و بیدگل به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، در ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، با حضور دکتر قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان 4 پروژه در شهرستان آران و بیدگل با ارزش 36 میلیارد ریال افتتاح شد.
این پروژه ها شامل 3 اقامتگاه بوم گردی توسط بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد ریال ‌در بخش کویرات این شهرستان به بهره برداری رسید که مجموعا برای 30 نفر اشتغالزایی داشت.
اقامتگاه بوم گردی شهریاران با زیربنای 1700 مترمربع با 20 اتاق و ظرفیت پذیرش 150 نفر با اعتبار 16 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در روستای شهریاری بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل از پروژه هایی بود که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان افتتاح و به بهره برداری رسید.
اقامتگاه بوم گردی زیباچنار هم با زیربنای 400 مترمربع و 4 اتاق با ظرفیت پذیرش 25 نفر با اعتبار 6 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در روستای کاغذی بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل نیز در سفر دکتر قاضی عسگر به بهره برداری رسید.
همچنین اقامتگاه بوم گردی میدان گاه هم با زیربنای 600 مترمربع، 5 اتاق و 40 نفر ظرفیت با اعتبار 2 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در روستای کاغذی بخش کویرات این شهرستان به بهره برداری رسید.
در ادامه ی سفر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری به شهرستان آران و بیدگل و با حضور نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، بخش رادیولوژی درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی حضرت ابوالفضل (ع) این شهرستان هم با اعتبار 15 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که خبر خوشی برای کارگران این شهرستان است.
گفتنی است دکتر قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان و دکتر قادری مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان در سفر به شهرستان آران و بیدگل، ضمن افتتاح چندین پروژه در این شهرستان به همراه فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل در منزل شهیدان والامقام قنایی در روستای کاغذی و شهیدان والامقام دهقانی در نوش آباد حضور و با خانواده معظم این شهیدان دیدار کردند.
همچنین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با حضور در گلزار شهدای نوش آباد، امامزاده هلال(ع) و امامزاده هادی(ع) در آران و بیدگل به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمود.
تعداد بازدید: 75
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal