دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/11/18 با حضور استاندار اصفهان؛ 6طرح در نطنز افتتاح و کلنگ زنی شد
با حضور استاندار اصفهان؛ 6طرح در نطنز افتتاح و کلنگ زنی شد
با حضور دکتر عباس رضایی در شهرستان نطنز،6 طرح عمرانی، تولیدی، آموزشی و ورزشی نطنز با ارزش افزون بر 190 میلیارد ریال در هفتمین روز از دهه مبارک فجر افتتاح و کلنگ زنی شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، همزمان با هفتمین روز دهه مبارک فجر با حضور عباس رضایی، استاندار اصفهان، نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان محلی، کارخانه فرآورده‌های لبنی با صرف هزینه 20میلیارد ریال افتتاح شد.
این کارخانه در زمینی به مساحت 3500 مترمربع و 1200 زیر بنا و با ظرفیت تولید روزانه 2650 تن شیر احداث شده است.
کارخانه فرآورده‌های لبنی بارانک بادرود واقع در شهرک صنعتی سرآسیاب از سال 94 آغاز کلنگ زنی شده است. با راه اندازی این کارخانه لبنی زمینه اشتغال 20 نفر ایجاد می‌شود.
همچنین در ادامه سفر دکتر عباس رضایی به شهرستان نطنز، کلنگ پژوهش سرای دانش آموزی بادرود به زمین زده شد.
پژوهش سرای دانش آموزی بادرود با زیر بنای 700 مترمربع در دو طبقه با مشارکت خیران و با هزینه ای بالغ بر 75 میلیارد ریال احداث می شود.
طرح کارخانه سنگبری در شهرک صنعتی اوره نطنز نیز از دیگر طرح هایی بود که با حضور دکتر عباس رضایی با سرمایه گذاری 50 میلیارد ریالی به بهره برداری رسید که با ظرفیت تولید سالانه 55 هزار تن، 120 فرصت شغلی مستقیم ایجاد کرده است.
طرح خیرساز مدرسه استثنایی رضاخواه نطنز نیز که در زمینی به مساحت 2 هزار و 500 مترمربع به اجرا درآمده بود، در قالب 6 کلاس درس با اعتبار 13 میلیارد ریال با حضور استاندار اصفهان راه اندازی شد.
همچنین عملیات اجرایی طرح جاده آنتنی خالد آباد به طول چهار کیلومتر با 80 میلیارد ریال اعتبار از محل منابع دولتی و کمک خیرین در سفر دکتر عباس رضایی به شهرستان نطنز آغاز گردید.
زورخانه ورزشی قمر بنی هاشم نطنز با مساحت 800 مترمربع و پیش بینی اعتبار 6 میلیارد ریال از دیگر طرح هایی بود که با حضور استاندار اصفهان عملیات اجرایی آنها آغاز گردید.
شایان ذکر است استاندار اصفهان در بدو ورود با ادای احترام به مقام شهدای گمنام و برای عرض احترام به آستان مقدس آقا علی عباس و شاهزاده محمد (ع) رفت و در ادامه از نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در این شهرستان نیز دیدن نمود
تعداد بازدید: 81
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal