دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/11/18 استاندار اصفهان: حضور فعالتر بخش خصوصی نشان از همراهی مردم با نظام و انقلاب است
استاندار اصفهان: حضور فعالتر بخش خصوصی نشان از همراهی مردم با نظام و انقلاب است
دکتر عباس رضایی در جریان سفر به شهرستان نطنز اظهارداشت: ورود بخش خصوصی به تولید محصولات علاوه بر اشتغالزایی یاری دهنده دولت در عرصه کار و اقتصاد است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جریان سفر به شهرستان نطنز با اشاره به کلنگ زنی و پروژه های افتتاحی در ایام دهه فجر در این شهرستان، اظهارداشت: این شرایط نشان می دهد که نقش سرمایه گذاری بخش خصوصی در راه اندازی چرخ ممکلت در زمینه های گوناگون مشهودتر شده است و نشان دهنده همراهی مردم با نظام و انقلاب است.
استاندار اصفهان با بیان اینکه مشارکت مردم در عرصه های مختلف نشان از فهم بالای آنان است، افزود: این مشارکت نشان می دهد که مردم دست به کار شده اند تا در سر نوشت خود دخالت داشته و با کمک به دولت و نظام برای مشکلات چاره اندیشی کنند.
عباس رضایی خاطر نشان کرد: علیرغم تمام تحریم ها و دشمنی های خارجی، با حضور سرمایه گذاران داخلی در بخش تولید استان، شاهد اشتغالزایی و حرکت چرخه اقتصاد استان و کشور هستیم و سرمایه گذاران بخش خصوصی با ورود به تولید محصولات علاوه بر اشتغالزایی یاری دهنده دولت در عرصه کار و اقتصاد هستند.
استاندار اصفهان با اشاره به اینکه پیام این امر هماهنگی و همدلی با نظام جمهوری اسلامی ، پیروی از رهبری معظم انقلاب و همراهی با دولت تدبیر و امید است، تصریح کرد: 22 بهمن اوج همدلی و همراهی مردم با نظام جمهوری اسلامی است و مردم شهرستان های استان و شهر اصفهان در راهپیمایی این روز موضوع را به رخ تمام دنیا خواهند کشید.
مدیرارشد استان با اشاره به برنامه های مدیریت استان برای رفع مشکلات تولید، اظهارداشت: کمیته ای برای بررسی رفع موانع تولید از زمان حضور در استانداری اصفهان راه اندازی شده و مدیران دستگاه ها هم در این زمینه همکاری دارند و حتی تا حدامکان بر اساس قانون اختیارها به شهرستان ها واگذار خواهد شد.
رضایی به تفویض کامل اختیارها به اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کاشان اشاره کرد و افزود: در سایر شهرستان ها در صورتی که فرمانداران با مشکلی رو به رو باشند در چارچوب قانون موضوع مورد رسیدگی قرار می گیرد.
استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: سرمایه گذاران در صورتی که با مشکل مواجه شوند، می تواند به استانداری مراجعه کند تا شرایط بهتری برای کسانی که به دنبال رونق تولید و گردش چرخ اقتصاد استان و کشور هستند، فراهم شود.
تعداد بازدید: 51
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal