دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/11/19 استاندار اصفهان عنوان نمود:  استقلال طلبی و عدالت طلبی ایران در هیچ کشوری مشاهده نمی شود
استاندار اصفهان عنوان نمود: استقلال طلبی و عدالت طلبی ایران در هیچ کشوری مشاهده نمی شود
دکتر عباس رضایی در همایش تجلیل از مدیران شاخص و پیشگامان انقلاب اسلامی اظهارداشت: انقلاب اسلامی بزرگترین حادثه قرن است و استقلال طلبی و عدالت طلبی ایران در هیچ کشوری مشاهده نمی شود .
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در همایش تجلیل از مدیران شاخص و پیشگامان انقلاب اسلامی که با حضور سردار یحیی رحیم صفوی و به همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزارگردید، ضمن تبریک چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) اظهارداشت: چهل سالگی نماد کمال است و در این مدت ریشه های انقلاب اسلامی قوی تر شده است و علیرغم تهدید ها و تلاش دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی، به برکت خون شهدا و رهبری رهبر معظم انقلاب و تدبیر دولتمردان دشمنان نتوانستند کاری از پیش ببرند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه استکبار با تمام قوا برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی وارد میدان شده است، اظهارداشت: اعتقاد دارم که دشمنان هیچ اقدامی نمی توانند انجام دهند و باید مراقب ترفندها و تهدیدهای دشمنان و نفوذ اندیشه های بیگانگان باشیم.
عباس رضایی انقلاب اسلامی را بزرگترین حادثه قرن خواند و افزود: دشمنان بیکار ننشسته اند و بسیج شده اند که انقلاب اسلامی را به زمین بزنند ولی نمی توانند کاری را به پیش ببرند.
رضایی با بیان اینکه استقلال و عدالت طلبی ایران در هیچ کشوری مشاهده نمی شود، اظهارداشت: کتمان نمی کنیم که مردم با مشکلات معیشتی مواجه هستند ولی این امر نافی مسئولیت مدیران نیست و باید دست در دست هم دهیم و مشکلات را برطرف نماییم.
وی پشتوانه ی انقلاب را محکم و قوی خواند و اظهارداشت: تحریم ها تذکر و فرصتی است برای کشور و مدیریت این است که بتوانیم در این شرایط تصمیمات درست بگیریم.
استانداراصفهان با تاکید بر لزوم آگاهی نسل جوان نسبت به انقلاب و دستاوردهای آن اظهارداشت: دشمنان به نقاط ضعف ما توجه دارند و باید بتوانیم با آگاهی بخشی به جوانان و بهره مندی از نقاط قوت توطئه های دشمنان را خنثی نماییم.
مدیر ارشد استان با بیان اینکه اصفهان 23 هزار شهید و 400 سردار را تقدیم انقلاب اسلامی نموده است، افزود: این امر مسئولیت و رسالت مردم اصفهان را بیشتر می کند.
رضایی با بیان اینکه در وصیت نامه شهیدان بدون استثنا کلمه وحدت دیده می شود و باید همدل و همزبان و هماهنگ عمل نماییم، افزود: دومین مطلب در وصیت نامه شهدا پیروی از ولایت فقیه است و باید قدردان این نعمات باشیم.
استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای بازگویی و تبیین اهداف انقلاب و اهداف بنیان گذار جمهوری اسلامی است.
تعداد بازدید: 87
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal