دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/11/21 با حضور استاندار اصفهان صورت گرفت: بهره برداری و کلنگ زنی طرح های خدماتی ،کشاورزی و عمرانی در خمینی شهر و درچه
با حضور استاندار اصفهان صورت گرفت: بهره برداری و کلنگ زنی طرح های خدماتی ،کشاورزی و عمرانی در خمینی شهر و درچه
با حضور دکتر عباس رضایی در شهرستان خمینی شهر، 7طرح خدماتی، کشاورزی و عمرانی با هزینه بیش از 144 میلیارد و 100میلیون ریال در شهرستان خمینی شهر بهره برداری شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، در سفر یکروزه استاندار اصفهان به شهرستان خمینی شهر سه پروژه آبفا منطقه خمینی شهر شامل: عملیات ساخت مخزن آب 5000 متر مکعبی و شیر خانه مدفون خمینی شهر، راه اندازی تله متری شبکه توزیع آب مخازن و پمپاژ شهر خمینی شهر، حفر و تجهیز یک حلقه چاه آب در محله دستگرد خمینی شهربه بهره برداری رسید.
مرکز معاینه فنی خودرو شماره2 خمینی شهر با زیربنای530 متر مربع و شامل نصب دو دستگاه خط معاینه فنی خودرو سبک، نصب دستگاه بازرسی وتست خودروهای دوگانه سوز ، نصب امکانات و تعمیرات فنی اتصال به سیم فا (سامانه یکپارچه معاینه فنی ایران) از دیگر پروژه هایی بود که با حضور دکتر عباس رضایی افتتاح و به بهره برداری رسید.
مجموعه کشت و صنعت مهربین(تولید و پرورش قارچ دکمه ای ) با ظرفیت تولید 500 تن در سال و اشتغال زایی 30 نفر به صورت مستقیم، نیز در سفر استاندار اصفهان به شهرستان خمینی شهر افتتاح و به بهره برداری رسید.
در ادامه سفر استاندار اصفهان و در دهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، پارک خانواده خمینی شهر با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.
همچنین دکتر عباس رضایی در ادامه سفر به شهرستان خمینی شهر از مراحل توسعه و تکمیل بیمارستان آیت الله اشرفی بازدید کرد.
با حضور دکتر عباس رضایی عملیات اجرایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان – مرکز جوی آباد با 510 متر مربع زیربنا و 6 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی مناطق محروم آغاز گردید.
بازدید از پل شهرک برق الکترویک،بازدید طرح ساماندهی سه راهی درچه، از دیگر برنامه های دکتر عباس رضایی در سفر به شهرستان خمینی شهر بود.
همچنین طرح فیدرگیری پست برق 63 کیلو ولت شهید اشرفی اصفهانی شهر درچه با ظرفیت 12 فیدر و با هزینه 25 میلیارد ریال افتتاح شد و عملیات اجرایی مجتمع عظیم تجاری ، خدماتی و اداری نگین شهرداری درچه در زمینی به وسعت سه هزار و500 متر مربع با اعتبار 700 میلیارد ریال با سرمایه گذاری بخش خصوصی آغاز شد.
گفتنی است دکتر عباس رضایی دربدو ورود به شهرستان خمینی شهر، با حضور در گلزار شهدای همیشه جاوید امامزاده سید محمد نسبت به مقام شامخ شهیدان والا مقام ادای احترام نمود.
تعداد بازدید: 2285
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal