دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/11/21 استاندار اصفهان: مشارکت فعال بخش خصوصی پیامی است برای یاوه گویانی که می گویند مردم از نظام و انقلاب بریده اند
استاندار اصفهان: مشارکت فعال بخش خصوصی پیامی است برای یاوه گویانی که می گویند مردم از نظام و انقلاب بریده اند
دکتر عباس رضایی در جریان افتتاح پروژه های شهرستان خمینی شهر با اشاره به مشارکت فعال بخش خصوصی در افتتاح پروژه ها، اظهار داشت: مشارکت فعال بخش خصوصی پیامی است برای یاوه گویانی که می گویند مردم از نظام و انقلاب بریده اند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در حاشیه افتتاح پروژه های شهرستان خمینی شهر، ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار امیدواری نمود که همه مردم شهیدپرور و قدرشناس استان فردا با حضور پرمعنا و بانشاط خود در راهپیمایی 22 بهمن، یکبار دیگر همراهی و همگامی خود را با نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به منصه ظهور برسانند.
استاندار اصفهان با اشاره به برنامه های خود در سفر به شهرستان خمینی شهر، اظهارداشت: زیارت گلزار شهدای بزرگوار شهرستان و بازدید و افتتاح چند طرح عمرانی از برنامه های این سفر بود.
عباس رضایی با بیان اینکه در بازدید از پروژه های شهرستان نشاط،امید، سازندگی و همراهی و همگامی با انقلاب مشاهده گردید، تصریح کرد: زمانی که بخش خصوصی پروژه هایی را با اعتبار چندین میلیارد تومانی آغاز می کند حاکی از آن است که از این طریق همدلی، همگامی و هماهنگی خود را با نظام اعلام می دارد و علاوه بر آن امید به آینده دارد و همین امر پیامی است برای یاوه گویانی که می گویند مردم از نظام و انقلاب بریده اند.
مدیر ارشد استان اضافه کرد: مشارکت فعال بخش خصوصی در پروژه های عمرانی نشان از امید به آینده، امید به نظام و امید به انقلاب اسلامی است.
استاندار اصفهان با بیان اینکه در این سفر شاهد افتتاح پروژه هایی مهم دولتی نیز بودیم، تصریح کرد: پروژه منبع آب 5 هزار متر مکعبی و افتتاح پست برق 63 کیلوولتی از جمله پروژه هایی بود که در شهرستان خمینی شهر افتتاح و به بهره برداری رسید.
تعداد بازدید: 2593
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal