دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/04/13 با حضور مشاور امور ایثارگران در وزارت کشور و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار صورت گرفت: دیدار با تعدادی از خانواده جانبازان و ایثارگران
با حضور مشاور امور ایثارگران در وزارت کشور و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار صورت گرفت: دیدار با تعدادی از خانواده جانبازان و ایثارگران
مشاور امور ایثارگران در وزارت کشور و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان ضمن دیدار با خانواده جانبازان و ایثارگران از رشادت های آنان تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، حسین همراهی، مشاور امور ایثارگران در وزارت کشور و دکتر ایوب درویشی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان ضمن دیداربا تعدادی از خانواده های جانبازان هشت سال دفاع مقدس از رشادت های برادر جانباز حاج نعمت الله گردانی تقدیر و تشکر کردند.

مشاور امور ایثارگران در وزارت کشور در این دیدار ها بزرگ منشی و اعتقاد پاک و وصف ناپذیر خانواده شهدا و جانبازان را تحسین برانگیز خواند و گفت: رزمندگان دوران دفاع مقدس همچنان به آرمان های انقلاب اسلامی پایبند هستند و به خوبی در زمان های مختلف نشان داده اند که هنوز هم در صف اول دفاع از نظام اسلامی قرار دارند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان نیز، جانبازان جنگ تحمیلی را سرمایه های

گرانبهایی برای انقلاب و نظام اسلامی ایران دانست و تاکید کرد: دیدار با ایثارگران همواره مایه دلگرمی و نشاط مسئولان برای برداشتن گام های محکم تر در راستای رشد و تعالی کشورمان هستند به همین دلیل بر خود لازم می دانیم تا از آنها تقدیر کنیم و تفکر والایشان را الگوی خود در انجام وظایفمان قرار دهیم.

شایان ذکر است جلسات متعددی با حضور مشاور امور ایثارگران در وزارت کشور واستاندار و معاونان ایشان طی دو روز گذشته به منظور توسعه و ترویج فرهنگ ایثار شهادت و رسیدگی به امور ایثارگران برگزار شد.

تعداد بازدید: 59
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal