دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/04/19 استاندار اصفهان: راز ماندگاری یک سازمان پویایی آن است
استاندار اصفهان: راز ماندگاری یک سازمان پویایی آن است
استاندار اصفهان با بیان اینکه راز ماندگاری یک سازمان پویایی آن است گفت: ایستایی نشان دهنده ضعف یک سازمان و پویایی نشان دهنده قوت آن است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جلسه با روسای سازمان های وابسته به استانداری اصفهان اظهار کرد: فعالیت سازمان های وابسته به استانداری باید در چارچوب قانون و حفظ بیت المال باشد و از جزیره ای عمل کردن پرهیز کنند.

وی ادامه داد: از امروز به بعد نمی پذیرم هیچ شرکت و سازمانی که وابسته به استانداری است جزیره ای عمل کند و در همین راستا با بازرسی و نظارتی که خواهیم داشت به این موضوع رسیدگی خواهد شد.

استاندار اصفهان با تاکید بر لزوم رعایت قوانین و مقررات، گفت: همه باید در چارچوب قانون به وظایف خود عمل کنند بنابراین به منظور عملکرد بهتر شرکت ها، شورای همیاری شهرداری هاباید شورای سیاستگذاری باشد تا تمامی امور از جمله جذب نیرو و تصمیم گیرهای کلان توسط این شورای سیاستگذاری صورت پذیرد.

وی افزود: همه مسائل مربوط به شرکت های وابسته به استانداری باید در این شورای سیاست گذاری مطرح و در آن تصمیم گیری شود.

رضایی تصریح کرد: شرایط پیشین اداره این شرکت ها قابل قبول نیست بر همین اساس همه مدیران شرکت های ذیربط باید در جلسات شورای سیاست گذاری حضور داشته و نسبت به عملکرد سازمان متبوع خود جوابگو باشند زیرا بنده نیز به عنوان مدیریت عالی استان پاسخگوی مردم هستم.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه سیاست کلان نظام واگذاری امور به بخش خصوصی و چاپک سازی دولت است، نگاه مدیران نیز نباید اضافه کردن سازمان و شرکت و نیرو بر بدنه دولت باشد

استاندار اصفهان رعایت ساده زیستی را ضروری دانست و عنوان کرد: تمامی تلاش من در مدیریت عالی استان فعالیت در چارچوب قانون و حفظ بیت المال بوده و هست چراکه اعتقاد دارم نباید خود را مدیون بیت المال کنیم .

وی با اعلام اینکه سازمان همیاری شهرداری های استان باید تجربیات موثر دیگر استانها را احصا و چهت پیشرفت آن استفاده کنند،افزود: برخورد و تعاملات مدیران با پرسنل باید مناسب و مطلوب باشد و فضای امنیتی در شرکت ها و سازمان ها ایجاد نشود بلکه با رعایت ادب و اخلاق نشاط و همدلی، در سازمان های جاری و شادی شود.

رضایی تاکید کرد: در همین راستا حسابرسی دقیق از همه شرکتها بایددر دستور کار قرار گیرد و و اگر شرکتی تا سه ماه دیگر به سودهی نرسید منحل می شود.

وی ادامه داد: باید کارهای جدید را شروع کنیم زیرا ماندن در کارهای سنتی نتیجه ای نخواهد داد و باید به سمت ایده و روش های نوین گام برداریم چراکه امروز شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها به سرعت در حال شکل گیری هستند.

شایان ذکر است مدیران و روسای سازمان ها و شرکت ها،گزارش از عملکرد مجموعه خود را در این جلسه ارائه نمودند.

تعداد بازدید: 183
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal