دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/04/19 ارتباط مستقیم مردم با استاندار اصفهان از طریق سامانه سامد
ارتباط مستقیم مردم با استاندار اصفهان از طریق سامانه سامد
استاندار اصفهان گفت: از طریق این سامانه، مردم مشکلات خود را مطرح می کنند و مسئولان باید در جهت برطرف کردن این مشکلات در اسرع وقت اقدام نمایند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جریان ملاقات الکترونیکی با مردم از طیق سامانه سامد(سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) اظهار داشت: ارتباط با مردم بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل از طریق این سامانه پیشنهادات و مشکلات مردم به مسئولان انتقال می یابد.

وی ادامه داد: از طریق این سامانه، مردم مشکلات خود را مطرح می کنند و مسئولان باید در جهت برطرف کردن این مشکلات در اسرع وقت اقدام نمایند.

رضایی با اشاره به اینکه پیشگیری در برنامه، اصلاح در عمل، اقتدار در اجرای قانون، در دستور کار دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری است، خاطرنشان کرد: دفتر بازرسی استانداری با ارتباط مستقیم تلفنی از طریق شماره 111 انتقال دهنده مشکلات مردم به مسئولین است.

شایان ذکر است استاندار اصفهان روز سه شنبه 18 تیرماه سال جاری از ساعت 11 و 30 تا 14 با حضور در محل دفتر بازرسی استانداری از طریق سامانه سامد پاسخگوی پیشنهادات و مشکلات مردم استان بود.

تعداد بازدید: 2148
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal