دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/05/20 گام های مثبت مدیریت عالی استان در راستای رونق تولید برای حل موانع شرکت های داروسازی
گام های مثبت مدیریت عالی استان در راستای رونق تولید برای حل موانع شرکت های داروسازی
استاندار اصفهان از تلاش مدیریت استان برای حل موانع شرکت های داروسازی در راستای رونق تولید و حمایت از تولید داخلی خبرداد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در بازدید از یک شرکت داروسازی ضمن تبریک عید قربان، اظهار داشت: دریافت استاندارهای لازم برای این شرکت لازم هست ولی کافی نیست زیرا برخی از داروهایی که در شرکت داروسازی ساخته می شود منحصر به فرد و مورد نیاز اقشار مختلف جامعه است.

وی ادامه داد: در راستای رونق تولید و حمایت از صنایع داخلی از هیچ تلاشی برای تولید داروهای مختلف دریغ نخواهیم کرد.

استاندار اصفهان عنوان کرد: پیگیری حل و فصل مسائل پیرامونی سازمان تأمین اجتماعی و شرکت های داروسازی نیز خواهیم بود تا این شرکت ها با قدرت بیشتری به فعالیت خود ادامه دهند.

وی افزود: فارغ التحصیلان بسیاری در رشته های مرتبط با تولید داروهای مختلف وجود دارند که باید برای اشتغال آنها در این مراکز داروسازی اقدام مناسب صورت گیرد.

رضایی یادآور شد: با توجه به اینکه دانشگاه علوم پزشکی با کمبود خوابگاه دانشجویی روبرو است مقرر شده تا یک خوابگاه دانشجویی متأهلی به زودی در این دانشگاه ساخته شود.

وی افزود: در همین راستا پروژه های عمرانی مختلفی همچون قطارهای اصفهان شاهین شهر و قطار خمینی شهر در نظر گرفته ایم که به زودی کلنگ زنی خواهد شد تا آبادانی و نشاط بیشتری برای مردم فراهم گردد.

رضایی تصریح کرد: نمونه های بندگی خداوند از طریق عبادت خالصانه، ایثار و فداکاری و خدمت به خلق خداوند محقق می شود که بستگی به میزان تلاش و فعالیت مردم دارد.

این شرکت دارویی در حال حاضر تولید کننده انواع فرآورده های دارویی در دو شکل قرص و کپسول مطابق با پروانه بهره برداری از سازمان صنعت، معدن و تجارت را برعهده دارد که بهترین محصولات دارویی را با اثر بخشی و پایداری مطلوب، تولید و عرضه می نماید.

تعداد بازدید: 64
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal