دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/05/20  خبر خوش استاندار اصفهان برای پیشگیری از مصرف موادمخدر: اختصاص 400 میلیارد تومان اعتبار برای پروپوزال های مرتبط با آسیب شناسی اعتیاد
خبر خوش استاندار اصفهان برای پیشگیری از مصرف موادمخدر: اختصاص 400 میلیارد تومان اعتبار برای پروپوزال های مرتبط با آسیب شناسی اعتیاد
استاندار اصفهان گفت: از سوی وزارت کشور 400 میلیارد تومان اعتبار برای ارائه پروپوزال با موضوع آسیب های اجتماعی عرصه اعتیاد اختصاص یافته است بر همین اساس از مدیران ذیربط استان تقاضا دارم تا طرح های خود را در این حوزه ارائه دهند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در شورای موادمخدر استان اظهار داشت: کشف 19 تن مواد مخدر تریاک در استان در نوع خود بی نظیر است این درحالی است که متأسفانه مصرف مواد مخدر شیشه 800 درصد افزایش یافته که نشان از عمق دشمنی استکبار جهانی با مردم ایران دارد.

وی ادامه داد: البته تلاش های نیروهای خدوم انتظامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سربازان گمنام امام زمان(عج) در حوزه مبارزه با موادمخدر صنعتی و سنتی در خور توجه و قابل تقدیر است.

استاندار اصفهان تصریح کرد: اعتیاد یک آسیب اجتماعی ناهنجار است که نه تنها فرد بلکه خانواده و جامعه اش را در گیر می کند به همین دلیل علاوه بر پیگیری مبارزه با مواد مخدر، فرهنگ سازی مطلوب به منظور پیشگیری از مصرف نیز باید به طور جدی دنبال گردد.

وی اضافه کرد: از سوی وزارت کشور 400 میلیارد تومان اعتبار برای ارائه پروپوزال با موضوع آسیب های اجتماعی عرصه اعتیاد اختصاص یافته است بر همین اساس از مدیران ذیربط استان تقاضا دارم تا طرح های خود را در این حوزه ارائه دهند.

رضایی با اشاره به لزوم حمایت و صیانت از معتادان بهبودیافته خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه جامعه پذیری معتادان بهبودبافته و تأمین کار و اشتغال برای آنها ضروری به نظر می رسد می توان زمینه احداث گلخانه های مدرن را فراهم نموده وعهده کثیری از این افراد را در بخش کشاورزی مشغول به کار کرد.

 

تعداد بازدید: 79
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal