دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/05/20 ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان در روند حل مسائل و مشکلات آنها مؤثر  است
ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان در روند حل مسائل و مشکلات آنها مؤثر است
درحالی که تحریمها و فشارهای اقتصادی استکبار جهانی بیشتر شده است مدیریت عالی استان در راستای رونق تولید و حمایت از محصولات فعالان اقتصادی داخلی عزم خود را جزم کرده است.
ابه گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان دکتر عباس رضایی  در دیدار با برخی از صاحبان صنایع استان اظهار داشت:ارتباط خوبی با فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان استان اصفهان داریم و به صورت دوره ای از شهرک های صنعتی سطح استان بازدید می کنیم تا بتوانیم مشکلات و مسائل آنها را احصا نماییم.
وی افزود:امروز نیز بر اساس قولی که پیش از این به صنعتگران و واحدهای تولیدی داده ایم  پای درد و دل آنها  نشستیم  تا در روند حل مشکلات آنها تسریع  شود.
استاندار اصفهان یادآور شد: مسائل متعددی بر سر راه تولیدکنندگان استان اصفهان وجود دارد که با همراهی مدیران ذیر بط  درحال  حل و فصل آن هستیم.
رضایی عنوان کرد: حمایت از محصولات داخلی را در راستای رونق تولید وظیفه خود می دانیم و برای تحقق این مهم  از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد .
وی خاطر نشان کرد:امیدواریم به زود ی  چرخ های صنعت استان اصفهان بیشتر از گذشته به چرخش درآید و زمینه اشتغال افراد را فراهم نماید.
تعداد بازدید: 69
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal