دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/05/22 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خبر داد: تاکید بر اتمام پروژه های مسکن مهر در استان
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خبر داد: تاکید بر اتمام پروژه های مسکن مهر در استان
در هفتاد و نهمین جلسه شورای مسکن استان بر تکمیل پروژه های مسکن مهر در استان اصفهان تأکید شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، هفتاد و نهمین جلسه شورای مسکن استان با حضور مهندس حجت الله غلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مدیران ذیربط استان در سالن جلسات استانداری اصفهان برگزار شد.

در این جلسه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ضمن تأکید بر اتمام پروژه های مسکن مهر در استان اصفهان، اظهار داشت: در برخی از استان های کشور جنش پایان کار پروژه های مسکن مهر برپا شده اما در اصفهان به دلیل وجود برخی از مسائل، این پروژه ها نیمه تمام ماننده است که باید در اسرع وقت به اتمام برسد.

وی ادامه داد: مسئولان پروژه های مسکن مهر در شهرستان های مختلف باید تا پایان مرداد برای اخذ پروانه های ساختمانی این واحدهای مسکونی اقدام کنند.

غلامی تصریح کرد: باتوجه به ابلاغ سیاست های کلی نظام از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تلاش های دولت تدبیر و امید به منظور تحقق رونق تولید تلاش می کنیم تا شرایط ساخت و ساز در استان بیش از گذشته تسهیل گردد و شرایط اشتغال افراد بیشتری نیز در این حوزه فراهم شود.

شایان ذکر است در این جلسه نمایندگان انبوسازان و اتحادیه مسکن سازان به ارائه مسائل و مشکلات خود پرداختند و برخی از مسئولان ازجمله مدیرکل اداره تأمین اجتماعی، اداره امور مالیاتی، اداره استاندارد و سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان نیز پیشنهادات خود برای بهبود وضعیت مسکن در استان اصفهان را مطرح نمودند.

تعداد بازدید: 56
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal