دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/05/27 نگاه اعضای کمیسیون ماده پنج، تسهیل و روان سازی کار مردم باشد
نگاه اعضای کمیسیون ماده پنج، تسهیل و روان سازی کار مردم باشد
استاندار اصفهان اظهار داشت: نگاه اعضای کمیسیون ماده پنج استان با رعایت قوانین و مقررات در جهت تسهیل و روان سازی کار مردم باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جلسه کمیسیون ماده پنج استان، با بیان اینکه تعدادی از شهرهای استان باغ شهر هستند، گفت: شهرهای نطنز، خوانسار، چادگان، قمصر از جمله شهرهایی هستند که به دلیل ویژگی های خاص جغرافیایی، باغ شهرهای استان محسوب می شوند و باید برای ایجاد زیرساخت ها دقت لازم صورت گیرد تا چهره این شهرها برای آیندگان هم باقی بماند.

وی ادامه داد: معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و مسکن شهرسازی استان و دستگاه های ذیربط نیز باید زیرساخت های لازم را به وجود آورند و در صدور مجوزها و تغییرکاربری ها کارشناسی های دقیق صورت پذیرد تا باغ شهر بودن این شهرها حفظ شود.

استاندار اصفهان تصریح کرد: سرزندگی و سرسبزی طبعیت بکر در باغ شهرها، آرامش خاطر مطلوبی را برای مردم این مناطق و هم چنین گردشگران ایجاد می کند.

وی در ادامه یادآور شد: نگاه اعضای کمیسیون ماده پنج استان باید در جهت تسهیل و رفع مشکلات مردم باشد و در این راه با رعایت قوانین و مقررات گام بردارند.

شایان ذکر است در این جلسه، طرح های تفصیلی شهرستان های دهاقان و خمینی شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

تعداد بازدید: 1533
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal