دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/05/27 نفس وجودی مدیران خدمت به مردم است
نفس وجودی مدیران خدمت به مردم است
استاندار اصفهان اظهار داشت: نفس وجودی مدیران خدمت به مردم است و قوانین و مقررات برای گره گشایی از کار مردم وضع شده است نه ایجاد گره و سنگ اندازی در کار مردم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی، در جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات پرداخت تسهیلات ویژه مسکن روستایی که با حضور مدیران عامل بانکها و مدیران ذیربط برگزار گردید، به عملکرد ضعیف برخی از شعب بانک‌های عامل در شهرستان‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: نفس وجودی مدیران خدمت به مردم است و مردم از مدیران عمل می خواهند.

وی خطاب به مدیران عامل بانک ها گفت: تمامی مدیران بانک‌های عامل استان که سهمیه تسهیلات مسکن حوادث سیل و مسکن روستایی پرداخت می کنند باید با پیگیری های مجدانه حداکثر تا 5 شهریور ماه سال‌جاری نسبت به پرداخت تسهیلات اقدام  و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گزارشی از آخرین وضعیت پرداخت این تسهیلات را ارائه نماید.

رضایی تاکید کرد: فرمانداران نیز باید در این خصوص پیگیری مجدانه ای داشته باشند تا صد درصد اعتبارات در این خصوص جذب شود.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: روسای بانک ها و کارکنان آنها باید در خصوص روان سازی امور و ارائه تسهیلات در جهت رونق تولید تلاش نمایند.

در این جلسه مهندس منصور شیشه فروش-مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری گزارشی از آخرین وضعیت بازسازی ناشی از حوادث سیل اوایل سال جاری در استان ارائه نمود و در خصوص تسهیلات مسکن روستایی اظهار داشت: با توجه به صورتجلسه قرارگاه بازسازی، جنس تسهیلات ویژه خسارات سیل با تسهیلات ویژه مسکن روستایی متفاوت است.

غلامحسین خانی، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان نیز با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت بازسازی در مناطق سیل زده و حادثه دیده، مواردی خاص در رابطه با عملکرد غیر قابل قبول برخی از شعب بانک‌های عامل را در حضور استاندار و حاضرین در جلسه ارائه نمود.
در ادامه مدیران بانک‌های عامل با تاکید و یا رد برخی موارد اشاره شده در گزارش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، نسبت به پیگیری و مکاتبه با شعب عامل قول مساعد دادند.

شایان ذکر است در این جلسه محمدرضاعسگریان-فرماندار سمیرم و ناصر اسدی، فرماندار فریدونشهر، نیز حضور داشتند و به ارائه نظرات و دیدگاه های خود در خصوص تسهیلات مربوط به روستایان پرداختند.

تعداد بازدید: 72
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal