دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/05/28 کلنگ هفدهمین دبیرستان موقوفه صارمیه به زمین زده شد
کلنگ هفدهمین دبیرستان موقوفه صارمیه به زمین زده شد
در آستانه عید سعید غدیرخم با حضور دکتر عباس رضایی، استاندار اصفهان، کلنگ هفدهمین دبیرستان موقوفه صارمیه به زمین زده شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکترعباس رضایی در مراسم کلنگ زنی هفدهمین دبیرستان موقوفه صارمیه ضمن تبریک عید ولایت و امامت اظهار داشت: وقف مسأله بسیار مهمی است که در اهمیت و ضرورت آن شکی نیست و موقوفه صارمیه در راستای ساخت مدرسه در شهر اصفهان اقدامات خوب انجام داده است.

وی افزود: 90 درصد درآمد حاصل از موقوفه صارمیه طبق وصیت واقف صرف مدرسه سازی در شهر اصفهان می شود و ده درصد مابقی که در اختیار حاکم است نیز به امر آموزش و پرورش اختصاص می یابد.

استاندار اصفهان در ادامه با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش در رأس امور است،گفت: مدرسه سازی نباید در یک ناحیه یا منطقه متمرکز شود زیرا باعث بروز مشکلاتی نظیر ترافیک و آلودگی هوا خواهد شد.

وی اضافه کرد: تمامی مردم و مسئولان ذیربط باید در حفظ و نگهداری مدارس کوشا باشند و مدرسه را همچون خانه خود بدانند.

رضایی یادآور شد: در شرایط جنگ اقتصادی حاکم در کشور،  ایران اسلامی به رهبری خردمندانه آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و تدابیر ویژه دولت تدبیر و امید، توانسته علی رغم تمامی مشکلات با عزت و اقتدار با استکبار جهانی برخورد کند و در مقابل زورگویی های آن بایستد.

وی خاطرنشان کرد: با همدلی و همزبانی دولتمردان و مردم این برهه تاریخی هم با سرافزاری برای ملت ایران پشت سرگذاشته می شود و روسیاهی آن به دشمنان کشور خواهد ماند.

تعداد بازدید: 64
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal