دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/07/17 نیروی انتظامی؛ زینت اصفهان
نیروی انتظامی؛ زینت اصفهان
استاندار اصفهان در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی استان،این نیرو را زینت شهر و استان اصفهان نامید و از زحمات آن ها تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی استان به مناسبت پاسداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: درهفته نیروی انتظامی، توانمندهای این نیروی غیور و خدوم به نمایش گذاشته می شود و فرصت مغتنمی است تا ابتکار عمل و خلاقیت تلاشگران نیروی انتظامی به خوبی برای مردم تشریح گردد.

وی ادامه داد: مردم در پناه پلیس احساس امنیت خاطر می کنند از سویی دیگر نیروی انتظامی زینت شهر و استان اصفهان است و همواره در موقعیت های حساس و بحرانی پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شهید پرور استان بوده است.

استاندار اصفهان تصریح کرد:‌ با توجه به هوش سیاه دزدان و جنایتکاران، نیروی انتظامی باید هر روز آمادگی خود را برای برخورد با بزهکاری های مختلف بیشتر کند و از فناوری ها و تجهیزات نوین در کشف جرم بیشتر بهره ببرند.

وی اضافه کرد: مأموریت های نیروی انتظامی سخت، پیچیده و در برخی موارد طاقت فرساست اما نباید فعالان این نیرو به گونه ای برخورد کنند که پلیس مظلوم نشان داده شود.

رضایی ادامه داد: همفکری و بروز رسانی علمی نیروی انتظامی هم باید همواره مدنظر باشد و در این راستا خرد جمعی را در انجام عملیات های خود مورد توجه قرار دهند.

استاندار اصفهان ضمن تاکید بر لزوم برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی، گفت: ایجاد پلیس اقتصادی فکری نو و قابل تحسین است اما پیشگیری از وقوع چنین جرائمی نیز مهم است.

رضایی عنوان کرد: سیاست کلی دست اندرکاران انتخابات، حضور با نشاط و مشارکت فعال مردم است در همین راستا نیروی انتظامی نیز از هیچ تلاشی برای هرچه با شکوه تر برگزار شدن این رویداد مهم فروگذار نکند.

وی با اشاره به دیدارهای هفتگی خود با صاحبان صنایع، خاطر نشان کرد: همدلی و نشاط بین صاحبان صنایع و تولیدکنندگان با مسئولان اجرایی استان به خوبی مشهود است و امیدوارم این جلسات منجر به رونق تولید در واحدهای اقتصادی استان اصفهان شود.

مهدی معصوم بیگی، فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان، نیز در این دیدار با تشکر از حمایت همه جانبه استاندار اصفهان از تلاشگران انتظامی استان، افزود: خوشبختانه با تلاش های تلاشگران انتظامی استان، امنیت به صورت کامل برقرار است و مردم در آرامش زندگی می کنند.

وی ادامه داد: پلیس اقتصادی به زودی فعالیت خود را از گمرک تا شهرها آغاز خواهد کرد تا از مفاسد اقتصادی جلوگیری شود و با مفسدان این عرصه نیز برخورد قاطع صورت گیرد.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: فعالیت های مطلوبی در خصوص بهره مندی از تجهیزات نوین در نیروی انتظامی انجام شده و در همین راستا قبوض جریمه به صورت مکانیزه صادر می شود.

وی خاطرنشان کرد: با گسترش فضای مجازی بین عموم مردم، جرایم متعدد و جدیدی در این خصوص بروز نموده است اما پلیس فتا اصفهان با هوشیاری با این موارد برخورد کرده و توانسته رتبه ممتاز را در این زمینه کسب کند.

شایان ذکر است در این جلسه از فرماندهان نیروی انتظامی توسط مدیریت عالی استان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

تعداد بازدید: 124
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal