دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/11/12 گردشگری اولویت اول استان اصفهان است
گردشگری اولویت اول استان اصفهان است
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود و دارا بودن ویژگی‌های اقلیمی متفاوت و خاص باید مسافران نوروزی در همه مناطق این استان گردشگرپذیر توزیع شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، حجت‌الله غلامی در سومین جلسه ستاد اجرای خدمات سفر نوروزی استان، اظهار داشت: با توجه به اینکه گردشگری اولویت اول این استان است از این رو باید از بازه سفرهای نوروزی برای رونق اقتصادی استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: قبل از آغاز سفرهای نوروزی باید مقدمات فعالیت‌ها را فراهم کنیم تا با آغاز سفرها حداکثر استفاده و بهره را ببریم که لازمه آن جذب و ساماندهی سفرهاست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان ادامه داد: نباید به گونه‌ای عمل کنیم که اصفهان به عنوان چهارراه عبوری باشد بلکه باید ماندگاری سفر (حداقل یک هفته) را برنامه‌ریزی کنیم.

غلامی با بیان اینکه باید بسته‌هایی از پروژه‌های خاص را برای شهرستان‌ها داشته باشیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم امسال با توانمندی‌ها و جاذبه‌های خاص موجود در شهرستان توزیع سفر صورت بگیرد که اصفهان را هرچه بیشتر در بازه سفرهای نوروز بشناسانیم.

وی با اشاره به موضوع ایمنی سفرها، گفت: اگر سفرها ایمن نباشد سابقه و رزومه نامطلوب از ایمنی سفر در سطح استان خواهیم داشت که جلسه ایمنی سفر برگزار و 14 بند اساسی در راستای ایمنی سفر از وسایل حمل و نقل عمومی تا راه آهن و سواری‌های شخصی در نظر گرفته شد.

تعداد بازدید: 3886
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.