فرمانداری نایین
خانه
1398/02/27  فرماندار شهرستان نایین در پیامی، فرا رسیدن 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت
فرماندار شهرستان نایین در پیامی، فرا رسیدن 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت روابط عمومی آئینه تمام نمای مراکز، سازمان‌ها و نهادهای مختلف است که با هدف بهبود کیفیت خدمت‌رسانی به مردم و ارتقای سطح ارتباطات با بخش های مختلف یک جامعه، ایجاد شده است
‍ ‍ ‍ فرماندار شهرستان نایین در پیامی، فرا رسیدن 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت و از زحمات دست‌اندرکاران و مشعل‌داران فروزان توسعه ارتباطات قدردانی کرد. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نایین،متن پیام محمود جمالی به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم


روابط عمومی آئینه تمام نمای مراکز، سازمان‌ها و نهادهای مختلف است که با هدف بهبود کیفیت خدمت‌رسانی به مردم و ارتقای سطح ارتباطات با بخش های مختلف یک جامعه، ایجاد شده است و در عصر حاضر که عصر ارتباطات سریع می باشد وجود چنین تشکیلاتی آن هم در سطحی متعالی و برخوردار از روش های پیشرفته و البته الکترونیک برای ارتباط و اطلاع رسانی، امری ضروری و غیر قابل اجتناب است. در اهمیت روز روابط عمومی همین نکته بس که مقام معظم رهبری در پیامی فرمودند: روابط عمومی‌ها می‌توانند فعالیت نهادها را ارزیابی و منعکس کنند و مشخص‌کننده روش‌ها و نقص‌های دستگاه مربوط خود باشند. روابط عمومی به مفهوم امروزی به عنوان یک مجموعه هدف مند و تخصصی، عهده دار رسالت خطیر مهندسی افکار عمومی و تسهیل فرایند اطلاع رسانی و تعاملات اجتماعی می باشد.

مجموعه ای که یکی از ارکان مهم توسعه سازمانی و اصلی ترین حلقه اتصال و پیوند دو سویه سازمان ها با مخاطبین محسوب شده و کاربرد تعابیری همانند چشم بینا، گوش شنوا و زبان گویا و آئینه تمام نمای سازمان در مورد آن، نشان از جایگاه مهم، استراتژیک و کلیدی این حرفه دارد. 27 اردیبهشت در حقیقت فرصت ارزشمندی برای تشکر از زحمات و تلاش‌های صادقانه سختکوشان عرصه ارتباطات و روابط عمومی است و در کل خدمات ارزشمند و کوشش خردمندانه دست اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت رسانی به مردم گام بر می‌دارند، قابل تقدیر است.

اینجانب فرا رسیدن 27 اردیبهشت روز «ارتباطات و روابط عمومی»؛ را به تمامی دست‌اندرکاران و مشعل‌داران فروزان توسعه ارتباطات و مسئولین و کارشناسان فعال و پرتلاش روابط عمومی ادارات،نهادها،ارگانها،
سازمانها،دانشگاهها،و شهرداری های شهرستان نایین تبریک و تهنیت عرض می نمایم.توفیق روز افزون همه این عزیزان راجهت تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
محمود جمالی - فرماندار شهرستان نایین
تعداد بازدید: 9
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal