فرمانداری نایین
خانه
1398/03/01 فرماندار شهرستان نایین :باید با اقدامات فرهنگی و بازدارنده ، ایجاد اشتغال و آگاه سازی خانواده ها از گرفتار شدن جوانان در دام اعتیاد جلوگیری کنیم
فرماندار شهرستان نایین :باید با اقدامات فرهنگی و بازدارنده ، ایجاد اشتغال و آگاه سازی خانواده ها از گرفتار شدن جوانان در دام اعتیاد جلوگیری کنیم جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور فرماندار شهرستان نایین و اعضای این ستاد در محل فرمانداری نایین برگزار گردید
‍ فرماندار شهرستان نایین :باید با اقدامات فرهنگی و بازدارنده ، ایجاد اشتغال و آگاه سازی خانواده ها از گرفتار شدن جوانان در دام اعتیاد جلوگیری کنیم.

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نایین با حضور فرماندار شهرستان نایین و اعضای این ستاد در محل فرمانداری نایین برگزار گردید.
فرماندار شهرستان نایین در این جلسه با اشاره به اهمیت این موضوع در شهرستان نایین به خاطر قرار گرفتن در چهار را مواصلاتی کشور و مسیر قاچاق کالا و مواد مخدر عنوان نمود وظیفه این شهرستان در مبارزه با مواد مخدر بسیار حایز اهمیت است چرا که اگر اقدامات مقابله ای در ایستگاه ایست و بازرسی شهید شرافت نایین انجام نگیرد به راحتی قاچاقچیان مواد مخدر نسبت به قاچاق این مواد به مرکز و استان های شمالی ‌کشور اقدام می نمایند .
آقای جمالی افزود توجه به سرمایه اصلی شهرستان یعنی جوانان باید به گونه ای باشد که با اقدامات فرهنگی و بازدارنده و ایجاد اشتغال و آگاه سازی خانواده ها از گرفتار شدن جوانان در دام اعتیاد جلوگیری کنیم.
فرماندار شهرستان نایین در پایان خاطر نشان کرد احساس مسئولیت در مسئولین و مردم خصوصا خانواده ها الزامی است و دستگاه های دولتی باید نسبت به انجام وظایف خود با رویکرد اجتماعی در خصوص پیشگیری ، آگاه سازی و مبارزه با مواد مخدر اقدام نمایند .
تعداد بازدید: 17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal