فرمانداری نایین
خانه
1398/05/17 ‍ پیام تبریک فرماندار شهرستان نایین به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار
‍ پیام تبریک فرماندار شهرستان نایین به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار 17 مرداد ماه یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید «محمود صارمی » می باشد، شهید گرانقدری که به معنای واقعی مصداق آیه«نون وَ القَلَم وَ مَا یَسطرون» بود و فراغش بهانه ای شد برای گرامیداشت «روز خبرنگار» روزی از جنس حرمت و عشق به قلم.

«نون وَ القَلَم وَ مَا یَسطرون»

اصحاب محترم رسانه ،مدیران مسئول

و خبرنگاران و عکاسان سختکوش و گرانمایه شهرستان نایین

با سلام و تحیات الهی

17 مرداد ماه یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید «محمود صارمی » می باشد، شهید گرانقدری که به معنای واقعی مصداق آیه«نون وَ القَلَم وَ مَا یَسطرون» بود و فراغش بهانه ای شد برای گرامیداشت «روز خبرنگار» روزی از جنس حرمت و عشق به قلم.

روزی که ، یادآور انسان‌هایی است که با قلم و زبان روشنگرشان راهی میان تاریکی و ازدحام کلمات می گشایند و تصویری از آن را در جان و اندیشه ما ترسیم می‌کنند.

درعصری که کثرت و سرعت تبادل اطلاعات ، خبرنگاران امین را به سرمایه ای برای حفظ آگاهی جامعه بدل کرده است ، دانش و تعهد اصلی ترین سرمایه خبرنگاران در ایفای رسالتشان درخدمت به مردم است؛ چرا که تحقق جامعه پویا جز به مدد روشنگری و اطلاع رسانی اصحاب رسانه صورت نخواهد پذیرفت .

آری همانگونه که همگان می دانیم خبرنگاران به عنوان حلقه های اتصال رسانه با مخـاطبان از جایگاه و شأن والایی برخوردارند و در واقع این خبرنگاران شجاع ، آگاه و متعهد هستند که به رسانه هویت و غنا می بخشند و به ارزش آن می افزایند.

بدینوسیله در آستانه این روز مبارک، آن را خدمت کلیه خبرنگاران ، عکاسان و مدیران زحمتکش رسانه ها تبریک عرض می نمایم و امیدوارم همواره در انجام رسالت خطیر خود موفق ، سربلند و سلامت باشید.

 محمود جمالی - فرماندار شهرستان نایین

تعداد بازدید: 40
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal