فرمانداری نایین
خانه
1398/05/25 جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت شهادت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت در فرمانداری نایین برگزار گردید.
جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت شهادت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت در فرمانداری نایین برگزار گردید. کلیه دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در راستای ایجاد امیو و نشاط در جامعه تمام تلاش خود را به کار گیرند و با ارایه گزارش عملکرد خود در حوزه های مختلف به بیان خدمات انجام شده توسط دولت تدبیر و امید بپردازند
جمالی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه با اشاره با منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص رونق تولید و ایجاد روحیه نشاط و امید در جامعه عنوان نمود: کلیه دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در این راستا تمام تلاش خود را به کار گیرند و با ارایه گزارش عملکرد خود در حوزه های مختلف به بیان خدمات انجام شده توسط دولت تدبیر و امید بپردازند.
محمودجمالی افزود از دیگر اقدامات دستگاه ها در هفته دولت برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه می باشد که در این راستا نیز از ظرفیت اصحاب محترم رسانه در شهرستان باید بهره جست .

فرماندار شهرستان نایین در پایان افزود مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر که در مدت کوتاه خدمت خود به الگو و اسوه ای برای ما تبدیل شده اند باید با شکوه برگزار گردد.
تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal